Gülermat Matbaa

Cafe & Restoran

Hizmetlerimiz

Cafe & Restoran

Cafe & Restoran

Restoran ve cafeler baskı ihtiyacı oldukça fazla olan işletmelerdir. Bu nedenle de restoran ve cafelerde baskı fiyatları, işletme maliyetleri içerisinde oldukça büyük bir yer tutar. Diğer taraftan ise yiyecek - içecek sektöründeki firmaların en büyük kaygılarından biri maliyetlerini olabildiğince düşük seviyelerde tutmaktır. Peki, bu kadar çok baskı ihtiyacı varken maliyetler nasıl olacak da düşük seviyelerde tutulacak?

Restoran baskı ihtiyaçları için maliyetleri düşürmenin yolu Gülermat'tan geçiyor. Gülermat, restoranların ihtiyaç duydukları tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan ve ücretsiz kargo avantajları ile alabilecekleri en uygun matbaadır. Türkiye’nin her noktasından online olarak sipariş aldığı ve organize matbaa ile uygun fiyatlı baskı yapabildiği için, diğer matbaalara kıyasla çok daha iyi bir hizmet ve uygun fiyat sunar.

Birçok restoran ve cafe baskı işleri için farklı matbaalarla çalışıyor, bu da işletmeler için ekstra operasyon yükü ve yeni maliyetler doğuruyor. Restoranlar matbaa tercihlerini yaparken, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri tek bir matbaadan bulamadıkları için pek çok farklı matbaa ile aynı anda çalışma yoluna gidiyorlar. Bu durum da yeni maliyetlere ve operasyonel yüklere sebep oluyor.

İşte restoranların matbaaya dair tüm bu problemleri tarih oldu. İhtiyacınız olan tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan ve uygun fiyatlarla verebilirsiniz. Menü’den Afiş’e, El İlanı’ndan Etiket’e, Amerikan Servis Baskı’dan Magnet’e, Bardak Altlığı’ndan Baskılı Gıda Dolum Ürünleri’ne kadar birçok çeşit baskı ürünü uygun fiyatlarla Gülermat'da.

01.